X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie dla seniorów – PZU Życie S.A.

2007-01-15 12:19 poniedziałek
Nasze życie, jak i nasze potrzeby zmieniają się z upływem lat. Im jesteśmy starsi, tym nasze potrzeby finansowe ulegają zmianie. Gdy jesteśmy młodzi i dbają o nas rodzice, wówczas potrzebujemy tylko trochę na swoje zachcianki. Później, zakładając rodzinę, ilość obowiązków jak i potrzeb wzrasta, urządzamy mieszkanie, dbamy o samochód, wychowujemy dzieci i pilnujemy, aby w miarę naszych możliwości niczego im nie brakowało. W końcu jednak, dzieci dorastają, usamodzielniają się i nasze potrzeby znów ulegają zmianie. Powoli zaczynamy myśleć o zwolnieniu tempa, odpoczynku, może nawet o przejściu na emeryturę. I tak oto pojawia się pytanie, czy w tym wieku opłaca się nabyć ubezpieczenie na życie?

ubezpieczenie na życie


Oto analiza ubezpieczeń na życie specjalnie dla klientów dojrzałych. Dzisiaj oferta towarzystwa ubezpieczeniowego PZU na Życie S.A.


PZU na Życie S.A. – Pogodna Jesień

Pogodna Jesień to propozycja, która pozwala gromadzić i atrakcyjnie inwestować Twoje wolne środki, a jednocześnie gwarantuje bezpieczeństwo finansowe Twoich najbliższych, gdyby Ciebie zabrakło. Kupując ubezpieczenie zadbasz jednocześnie o siebie oraz o tych, których kochasz.

 

 

Informacje dodatkowe:

  • Możesz inwestować swoje oszczędności.
  • Ubezpieczenie działa na całym świecie i w każdym czasie.
  • Masz gwarancję, że wskazanym przez Ciebie osobom (Uposażonym) towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci określoną kwotę, którą sam wybrałeś (suma ubezpieczenia).
  • Uposażeni otrzymają pieniądze z ubezpieczenia w bardzo krótkim czasie i bez kłopotliwego postępowania spadkowego.
  • Suma ubezpieczenia wypłacona z polisy jest prawnie zwolniona z podatku spadkowego.
  • Masz możliwość corocznej bezpłatnej wypłaty w wysokości do 10% odłożonych środków.
  • Minimum formalności przy zawarciu umowy – brak badań lekarskich.
  • W przypadku trudności finansowych istnieje możliwość zawieszenia opłacania składek na dowolny czas.

 

Alicja Szakiel 
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wrodzone choroby metaboliczne - zaburzenia metaboliczne uwarunkowane genetycznie, polegające ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.