X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie dla seniorów – PZU Życie S.A.

2007-01-15 12:19 poniedziałek
Nasze życie, jak i nasze potrzeby zmieniają się z upływem lat. Im jesteśmy starsi, tym nasze potrzeby finansowe ulegają zmianie. Gdy jesteśmy młodzi i dbają o nas rodzice, wówczas potrzebujemy tylko trochę na swoje zachcianki. Później, zakładając rodzinę, ilość obowiązków jak i potrzeb wzrasta, urządzamy mieszkanie, dbamy o samochód, wychowujemy dzieci i pilnujemy, aby w miarę naszych możliwości niczego im nie brakowało. W końcu jednak, dzieci dorastają, usamodzielniają się i nasze potrzeby znów ulegają zmianie. Powoli zaczynamy myśleć o zwolnieniu tempa, odpoczynku, może nawet o przejściu na emeryturę. I tak oto pojawia się pytanie, czy w tym wieku opłaca się nabyć ubezpieczenie na życie?

Oto analiza ubezpieczeń na życie specjalnie dla klientów dojrzałych. Dzisiaj oferta towarzystwa ubezpieczeniowego PZU na Życie S.A.


PZU na Życie S.A. – Pogodna Jesień

Pogodna Jesień to propozycja, która pozwala gromadzić i atrakcyjnie inwestować Twoje wolne środki, a jednocześnie gwarantuje bezpieczeństwo finansowe Twoich najbliższych, gdyby Ciebie zabrakło. Kupując ubezpieczenie zadbasz jednocześnie o siebie oraz o tych, których kochasz.

 


Informacje dodatkowe:

  • Możesz inwestować swoje oszczędności.
  • Ubezpieczenie działa na całym świecie i w każdym czasie.
  • Masz gwarancję, że wskazanym przez Ciebie osobom (Uposażonym) towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci określoną kwotę, którą sam wybrałeś (suma ubezpieczenia).
  • Uposażeni otrzymają pieniądze z ubezpieczenia w bardzo krótkim czasie i bez kłopotliwego postępowania spadkowego.
  • Suma ubezpieczenia wypłacona z polisy jest prawnie zwolniona z podatku spadkowego.
  • Masz możliwość corocznej bezpłatnej wypłaty w wysokości do 10% odłożonych środków.
  • Minimum formalności przy zawarciu umowy – brak badań lekarskich.
  • W przypadku trudności finansowych istnieje możliwość zawieszenia opłacania składek na dowolny czas.

 

Alicja Szakiel 
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Trwały uszczerbek na zdrowiu - występujące u ubezpieczonego trwałe uszkodzenie ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.