X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

TP oferuje swoim abonentom ubezpieczenie

2010-08-25 08:39 środa
Telekomunikacja Polska przygotowała ofertę ubezpieczenia grupowego, z której od poniedziałku mogą korzystać ich abonenci. „Bezpieczny Rachunek” to ochrona w sytuacji, gdy nastąpi nieprzewidziane zdarzenie takie jak: utrata pracy, śmierć w wyniku NNW, w wypadku komunikacyjnym czy lotniczym.

Ubezpieczenie jest skierowane do wybranej grupy pełnoletnich abonentów posiadających telefon stacjonarny i korzystających z innych usług TP SA, którzy nie ukończyli 59 lat. Obecnie klient nie ma możliwości samodzielnie przystąpić do ubezpieczenia. Sprzedaż ubezpieczenia następuje poprzez kanał telesales. Podczas rozmowy z Klientem konsultant TP przedstawia mu Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Po wysłuchaniu oferty abonent wyraża przez telefon zgodę na przystąpienie do ubezpieczenia. Tym samym zawierana jest umowa.

Ubezpieczenie dostępne jest w dwóch wariantach:

SUMA UBEZPIECZENIA
RYZYKO wariant I wariant II
Utrata pracy * 100 zł (miesięcznie) 200 zł (miesięcznie)
Śmierć w wyniku NW 5 000 zł 10 000 zł
Śmierć w wypadku komunikacyjnym 25 000 zł 100 000 zł
Śmierć w wypadku lotniczym 50 000 zł 150 000 zł

* suma ubezpieczenia stanowi równowartość 12 miesięcznych świadczeń w ciągu 12 kolejnych miesięcznych okresów ubezpieczenia

Okres ubezpieczenia w stosunku do każdego Ubezpieczonego wynosi jeden miesiąc i ulega automatycznemu przedłużeniu na kolejny miesięczny okres ubezpieczenia odpowiadający miesiącowi kalendarzowemu.

Opłata za korzystanie z ubezpieczenia „Bezpieczny Rachunek” dołączana jest bezpośrednio do faktury za usługi telekomunikacyjne. W pierwszej kolejności zaliczane są płatności z tytułu usług świadczonych przez Telekomunikację Polską, a następnie z tytułu usług ubezpieczeniowych. W przypadku braku zapłaty całkowitej lub częściowej Klient może utracić ochronę ubezpieczeniową.

Źródło: Gazeta Ubezpieczeniowa, Bankier.pl, Telekomunikacja Polska

OZ

Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Zastaw - to ograniczone prawo rzeczowe, którego ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.