X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Dlaczego warto dokupić ubezpieczenie pobytu w szpitalu do polisy na życie?

2010-10-20 09:13 środa
Przy zakupie polisy na życie agent oferuje Ci dodatkową opcję ubezpieczenia pobytu w szpitalu? Zastanawiasz się, po co Ci takie zabezpieczenie?

Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu daje ubezpieczonemu finansowe zabezpieczenie, gdy z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku trafi on do szpitala. W takich sytuacjach pieniądze zawsze są potrzebne. Bardzo często po powrocie ze szpitala potrzebna jest również kosztowna rekonwalescencja.

Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu jest dodatkiem do polisy na życie. Oferty towarzystw różnią się od siebie, jednak niektóre elementy są stałe.

Zazwyczaj wiek ubezpieczonego nie może przekroczyć 65 lat. Wysokość składki ubezpieczeniowej uzależniona jest od: płci i wieku ubezpieczonego, rodzaju wykonywanego zawodu lub uprawianej dyscypliny sportu, sumy ubezpieczenia i wariantu ubezpieczenia (np. dokupienie dodatkowej opcji świadczenia pooperacyjnego). Szczegóły wypłaty świadczenia uregulowane są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia każdego towarzystwa.

Najczęściej ubezpieczyciele za pobyt w szpitalu uznają hospitalizację trwającą dłużej niż 24 godziny.

Towarzystwa stosują w ubezpieczeniu za pobyt w szpitalu limity wypłat. Z tytułu tej samej choroby można otrzymywać świadczenie maksymalnie przez okres kilku miesięcy.

OZ 
Kup ubezpieczenie
Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
  • 2012-04-28 21:55 sobota ~andrzej | [+] odpowiedz
    to jedna wielka bujda i fikcja na resorach, nie dajcie ludzie sie na to nabrac, to kpina szczegolnie przy ubezpieczeniu grupowym
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Cena odkupienia jednostki uczestnictwa - kwota, według której jednostki uczestnictwa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.